ing. Bosák Milan - iBM Odry, vyrábí a dodává průmyslové hadice, armované hadice hydraulické, armované hadice pro automobily.
Výroba a dodávka průmyslových a armovaných hadic.
Hadice pro benzíny, oleje, plastická maziva a vzduch.
Armované hadice pro automobily – brzdové, palivové, olejové,
vzduchové, pro přepady dieselových motorů a pro mazací lisy.

Skip Navigation LinksNenašli jste informaci, kterou jste hledali?
Potřebujete poradit?
Napište nám, využijte náš Kontaktní formulář

Kvalita a odbornost

Tlaková zkoušečka hadicic
 Tlaková zkoušečka hadic

Naše firma ing. Milan Bosák – iBM Odry byla založena v roce 1993 se zaměřením na výrobu hadic. Výrobní sortiment se za dobu existence firmy soustředil na hadice pro automobily, hadice pro stavební a zemědělské stroje, stroje na těžbu dřeva a hydraulické systémy strojírenských výrobků. Vyrábíme hadice pro benziny a oleje, hadice vzduchové, brzdové, kompresorové, hadice pro mazací techniku, hydraulické hadice 1SN, 2SN, 4SP. Významnou položkou naší výroby jsou hadice pro kapalinové brzdy osobních automobilů. Nedílnou součástí naší činnosti jsou i opravy a servis hydraulických hadic.

Hadice jsou vyráběny podle uvedených podnikových norem. Hodnoty hadic předepsané PN byly odzkoušeny ve Státní zkušebně ve Zlíně popř. v jiných nezávislých zkušebnách.

Naše firma, ing. Milan Bosák – iBM Odry, ručí za předepsanou kvalitu a na vyžádání vystavuje "Prohlášení o shodě" podle zákona 22/1997 Sb. o technických požadavcích na výrobky.

Během existence firmy získávají naši pracovníci stále nové zkušenosti pro řešení problémů a požadavků našich zákazníků.

 

 


Sídlo firmy ing. Milan Bosák - IBM ve Fulneku

Vytlačovací stroj hadic

Oplétací stroj hadic

Značení hadic INJEKT

Stáčecí stroj hadic

Vysokotlaká armovačka UNIFLEX


Tvorba:  František Kokoř - KODEO Odry, tvorba a správa firemních webových stránek. http://kodeo.cz Skip Navigation LinksNa úvodní stránku -> Kvalita

Aktualizováno: 1.7.2015